Menü Kapat
AGB kayar kapı kilidi Scivola Tre - Ürün Görseli

AGB KAYAR KAPI KİLİDİ SCIVOLA TRE

AGB kayar kapı kilidi Scivola Tre, birinci sınıf ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiş, kaydırmalı bir kapı sistemidir. Hem evlerde hem de iş yerlerinde kaydırmalı teras kapıları, gardırop kapıları ve oda bölmeleri için yenilikçi ve kompakt bir çözüm sunar. Sistemin kurulumu ve bakımı kolaydır ve modern bir tasarıma sahiptir, her türlü dekorasyonu tamamlar. AGB Scivola Tre kaydırmalı kapı sistemi, ayarlanabilir rayları sayesinde kapının eğilmesini engeller, güvenli ve kolay kullanım sağlar. Yumuşak kapanma mekanizması sayesinde kapılar sessiz ve kontrollü bir şekilde kapanır. Ayrıca, AGB Scivola Tre geniş bir yelpazede renk ve yüzey alternatifleri sunar, böylelikle ihtiyaçlarınızı ve kişisel tercihlerinizi tamamen uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Mil deliğinin standardizasyonu sayesinde, Scivola Tre kurulum sırasında kapatma türünü seçmenize izin verir: silindir deliği, anahtar deliği ve WC göbeği.

Kayar kapılar için.

Ürün Özellikleri:

YÜZEY RENK SEÇENEKLERİ

MÜKEMMEL DEĞİŞTİRİLEBİLİRLİK ÖZELLİĞİNE SAHİP KAYAR KAPI KİLİDİ SCIVOLA TRE

Matkap deliklerinin standardizasyonu nedeniyle Scivola Tre kilitleri arasında mükemmel değiştirilebilirlik.Montaj sırasında pervaz üzerinden kapanış türünü seçme imkanı verir.

PATENTLİ KAFA

Kancanın patentli kafası bilenmiş olması fark yaratır. Karşılık gövdesi için pervaz üzerindeki frezelemenin merkezini işaretleyen bir klavuz gibi çalışır.

×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×