Menü Kapat

AGB KAYAR KAPI KİLİDİ DUETTO

Katlanır kapılar için üretilmiş olan kayar kapı kilidi DUETTO, itme çubuğunun dikey hareketi sayesinde, kilit, kapının hassas bir şekilde kilitlenmesi için çerçevenin üst transmisyonunda kapanır. Özel kapı kolu ve karşılık yakalama çözümleri ile kombine edilerek, açma ve kapama sisteminin verimliliğini ve işlevsel özelliklerini sağlar.

Bu yüksek kaliteli kilit, kapının kaldırılmasını önleyen ve davetsiz misafirlerin içeri girmesini son derece zorlaştıran çift mandal sistemine sahiptir. Yenilikçi tasarımı, aynı zamanda, hem sağ hem de sol ele takılmasına izin veren ters çevrilebilir bir mandal mekanizması içerir. kapılar kolayca. AGB kayar kapı kilidi DUETTO, eviniz veya ofisiniz için uzun süreli koruma sağlayan, sağlamlık ve dayanıklılık sağlayan dayanıklı malzemelerden yapılmıştır.

Hem konut hem de ticari kullanıma uygun olan AGB DUETTO kayar kapı kilidinin montajı kolaydır ve gerekli tüm donanımlarla birlikte gelir. Şık ve modern tasarımı ile bu kilit kapınıza zarafet katarken, mülkünüzün güvende olduğuna dair içinizin rahat etmesini sağlar.

Katlanır kapılar için.

Ürün Özellikleri:

YÜZEY RENK SEÇENEKLERİ

×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×