Menü Kapat
Griffwerk AVUS ONE İç Kapı Kolu - Ürün Görseli Velvet Grisi - 4

AVUS ONE

AVUS ONE kapı kolu rozetlerden tamamen vazgeçiyor. ONE, maksimum azaltma anlamına gelir ve bu tasarım çizgisinin programatik amacıdır. Özel geliştirilen teknoloji sayesinde kapı kolu artık kapı kanadına tekil olarak oturuyor. Bununla birlikte standart kilitli kapılara da uyar. Kilitleme mekanizmalı versiyonda bu, sapın boynuna entegre edilmiştir ve bu nedenle başparmağın erişebileceği bir konuma yerleştirilmiştir. İki şekil seçeneğiyle en yüksek talepleri karşılayan sap tasarımı.

Griffwerk AVUS ONE İç Kapı Kolu - Ürün Görseli Velvet Grisi - 3

Ürün Özellikleri:

AVUS ONE İÇ KAPI KOLU

Rozetsiz minimalizm. “One by Griffwerk” konsept serisinden Avus One, rozet gerektirmez. Kulp gövdesi kapı kanadı üzerinde tek başına durmaktadır. “Soft2touch by Griffwerk” yüzey kaplaması kullanılarak elleri okşayan kavrama deneyimi. Ayrıca entegre kilitleme sistemi “smart2lock by Griffwerk” ile. Kadife grisi, paslanmaz çelik efektli kaplamalarla birleştirilebilir.

Tasarım, adını iki büyük keskin virajlı Berlin yarış pisti “Avus”tan alıyor. Geometrik tasarım. Dikdörtgen ve yarım daire parçaları. Kapı kanadına paralel uzanan düz ön yüzey. Hoş bir his için yavaşça geriye doğru yuvarlatılmıştır. Kapı kolundan pencere kollarına, birleştirilebilir cam kilit kasalarından emniyetli kapı kollarına kadar sistem serisi.

Griffwerk AVUS ONE - Ürün Görseli - Cashmere grey - 5

BU KATEGORİDEKİ TÜM ÜRÜNLERİMİZ

×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×