Menü Kapat

SFS Gizli Menteşe W-TEC 3D SLIM

SFS Gizli Menteşe W-Tec 3DS (SLIM), W-TEC 3D+ serisinin bir çeşididir ve tıpkı bu serideki tüm menteşeler gibi, 7 eksenli iç mekanizması sayesinde son derece kararlıdır.

Gömme kapılar için.

  • BAKIM GEREKTİRMEZ
  • SAĞ ve SOL OLARAK KULLANIM OLANAĞI
  • SİMETRİK MENTEŞE (FREZE ÖLÇÜLERİ EŞİTTİR)

Ürün Özellikleri:

İNCE TASARIM: SFS GİZLİ MENTEŞE W-TEC 3D SLIM

W-Tec 3Ds, iki mekanik yükseklik ve +/- 3mm yatay ayar ve +/- 1mm manuel derinlik ayarı özelliklerine sahiptir. Tüm ayarlamalar birbirinden bağımsızdır. Hem kanatta hem de çerçevede minimum genel boyutlara sahip W-Tec 3Ds menteşe, 24 mm’den itibaren profillere monte edilebilir. Ayrıca, kapı üreticilerinin gömme uygulamalar ve sözde indirimli gömme fit uygulamaları için tek bir ürün kullanabilme talebini de tam olarak karşılar.

Herhangi bir görünür donanım olmadan kapıların hizalanabilmesine izin veren , bu gizli menteşe sistemi ile, temiz çizgiler ve kusursuz bir görünüme odaklanılan minimalist tasarımlara sahip olabilirsiniz. Menteşe ayrıca yoğun kullanıma dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve büyük ve ağır kapıları destekleyebilir. Ayrıca, menteşenin ince profili, sınırlı alanın bulunduğu uygulamalar için mükemmel bir seçenek olmasını sağlar.

Genel olarak, şık ve fonksiyonel bir menteşe sistemi arayan tasarımcılar ve mimarlar için güvenilir ve çok yönlü bir seçenektir.

3 MENTEŞE İLE 70 KG KAPASİTE

Bu menteşe, menteşe ve diğer yapısal bileşenler konusunda uzmanlaşmış bir şirket olan SFS tarafından üretilmektedir ve 3 menteşe ile 70 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Ağır yükleri taşıyabilecek ve zamanla aşınmayı önleyebilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, menteşenin gizlenmiş tasarımı, potansiyel hırsızların menteşeye erişmesini ve kapıyı veya dolabı çıkarmaya çalışmasını engelleyerek ek güvenlik sağlar.

W-Tec 3D+ menteşelerin yüksekliği yanlamasına ve derinliğine ayarlanabilir ve farklı kapasite gereksinimlerini karşılamak için, üç farklı varyantta mevcuttur. W-Tec 3D+, ahşap profillerin yanı sıra aksesuarlar sayesinde kaplamalı ve çelik çerçeveler üzerine de rahatlıkla uygulanabilmektedir. W-Tec 3D + menteşeler, menteşe üzerinde gerçekleştirilen sıkı proses kontrolleri ve testleri sayesinde bir kalite garantisi olan bir SFS ürünleridir.

W-TEC 3D+ Gizli Menteşeler Serisi

Sanal Deneyim

Renkler

Menteşe Ayarlama Talimatları

×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×