Menü Kapat
SFS Gizli Menteşe W-TEC 3D-60 - Ürün Görseli

SFS Gizli Menteşe W-TEC 3D+100

SFS gizli menteşe W-TEC 3D+100, gömme kapılar için tasarlanmış, yüksek kaliteli bir menteşedir. Yenilikçi tasarımı sayesinde, kapı kapalıyken menteşenin tamamen gizli kalmasını sağlar ve böylece parçanın genel görünümünü güçlendirerek temiz ve homojen bir görünüm oluşur.

Ürün Özellikleri:

100 KG TAŞIMA KAPASİTELİ W-TEC 3D+100

W-Tec 3D+100,  yüksek performanslı bir menteşe sistemidir. Menteşe, optimal uyum ve hizalama için üç boyutlu bir ayarlama sistemi içerir ve kapı veya kapı çerçevesi tamamen kare olmadığı durumlarda bile kullanılabilir. Menteşenin de 100 kg’a kadar taşıma kapasitesi vardır, bu nedenle ağır kapılar veya kapıları ile kullanım için uygundur. Menteşenin gizli tasarımı, kapı veya kapı kapalıyken görünmez, parlak ve profesyonel bir görünüm sunar. Üstün performans ve kullanım kolaylığı sunan güvenilir ve dayanıklı bir menteşe sistemidir.

W-Tec 3D+ menteşelerin yüksekliği yanlamasına ve derinliğine ayarlanabilir ve farklı kapasite gereksinimlerini karşılamak için, üç farklı varyantta mevcuttur. W-Tec 3D+, ahşap profillerin yanı sıra aksesuarlar sayesinde kaplamalı ve çelik çerçeveler üzerine de rahatlıkla uygulanabilmektedir. W-Tec 3D + menteşeler, menteşe üzerinde gerçekleştirilen sıkı proses kontrolleri ve testleri sayesinde bir kalite garantisi olan bir SFS ürünleridir.

W-TEC 3D+ Gizli Menteşeler Serisi

Sanal Deneyim

Renkler

Menteşe Ayarlama Talimatları

×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×