Menü Kapat
AGB gizli menteşe Eclipse 4.1 - Ürün Görseli

AGB GİZLİ MENTEŞE ECLIPSE 4.1

AGB gizli menteşe Eclipse 4.1, 23 mm genişliğindeki ara açıklık mesafesi sayesinde, alçıpan ve sıva üstü giydirme plaka uygulamalara uygun, binisiz kapılar için tasarlanmış menteşe sistemidir. 2 menteşe ile 70 kg’a kadar yüksek kapasite sağlar. Menteşenin kanat parçası, frezeleme sırasında deformasyonları önlemek için dış yüzeyden 5 mm uzaklıkta kalır. Eclipse 4.1 çerçeve tarafından menteşe gövdesinin azaltılmış frezelemesi sayesinde, 13 mm’lik bir üst üste binme uygulama kalınlığı ve conta takılı olsa bile frezeleme olanağı sağlar.

AGB gizli menteşe Eclipse 4.1 - Teknik Çizim ve Ölçüler

Ürün Özellikleri:

YÜZEY RENK SEÇENEKLERİ

AGB GİZLİ MENTEŞE ECLIPSE 4.1

AGB Gizli Menteşe Eclipse 4.1, ağır kapılara yönelik tasarlanmış yüksek kaliteli bir gizli menteşe sistemidir. Bu menteşe, tam ayarlama, sürtünmeyi önleyen yataklar ve olağanüstü yük taşıma kapasitesi gibi birçok fayda sunmaktadır. Menteşe sistemi, 70 kg’a kadar olan ağır kapılara uyum sağlayabilir, bu nedenle ticari ve endüstriyel uygulamalar için idealdir. Ek olarak, menteşe sistemi çekişmeye karşı dayanıklı olarak tasarlanmıştır, böylece kapı her zaman güvende kalır. Genel olarak, Eclipse 4.1, üstün işlevselliği ve güvenliği sunan dayanıklı ve yüksek performanslı menteşe sistemidir.

AGB gizli menteşe Eclipse 4.1 - h
AGB gizli menteşe Eclipse 4.1 - b

DİĞER ÖZELLİKLER

  • Alçıpan duvar ve yüzey üstü plaka giydirme uygulamalar için uygun
  • Yüksek yükleme kapasitesi
  • Kapı kanadı cumbasında ortadan simetrik freze imkanı ile kanat dikey eksen üzerinde döndürülmesinde bile değişmeyen kol yüksekliği
×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×