Menü Kapat
Terno Scorrevoli Kaya Kapı Donanımı - Universal - Ürün Görseli

UNIVERSAL

Universal kayar kapı donanımı, cam, ahşap ve alüminyum kapılar için tasarlanmış yenilikçi bir istemdir.
Temiz hatlar, azaltılmış yük, yüksek direnç. Bunlar, bugün tamamen yenilenmiş tasarımı sayesinde, tasarımcıların ve mimarların pazar taleplerini karşılamasını sağlayan bir ürünün ana özellikleridir.

Küçültülmüş boyutlara sahip dikey dikme, ekstrüzyonun görünürlüğünü azaltacaktır. Çizgiler daha sonra doğrusal ve temiz olacaktır. Ek delme veya frezeleme işlemleri gerekmez. Kapı ile hizalanan rayın dış kapağı sürekli bir yüzey oluşturacaktır. Tüm özellikler, Universal kaya kapı donanım ve sisteminin, temel ama hoş bir tasarıma sahip olmasına katkıda bulunur. Profiller ve aksesuarlar, en son tasarım trendlerine göre daha açıktan daha koyu renklere kadar farklı yüzeylerde de gerçekleştirilebilir.

Ürün Özellikleri:

YÜZEY RENK SEÇENEKLERİ

ŞIK, PERFORMANSLI ve YÜKSEK DİRENÇLİ BİR ÜRÜN:

En yüksek direnç ve çok yönlülük:
Boru şeklinde ekstrüde profiller, metal bağlantılar, mükemmel kavrama, yük taşıyıcı konektörler, bi-ekstrüde conta. Tüm bileşenler, cam ağırlığının dikey dikmeler ve yatay traversler tarafından sürdürülmesine katkıda bulunur, camın basıncını yarıya indirir ve daha geniş yüzeyler elde edilmesini sağlar. Ekstrüde profiller, herhangi bir ek delme işlemi gerektirmeden metal bağlantılarla birleştirilir. Bu, profillerin herhangi bir delme veya frezeleme işlemi olmadan favori boyuta kesilmesine olanak tanır ve her zaman mükemmel tutuş sağlar.

Malzeme, konfigürasyon ve kurulumda aşırı çok yönlülük:
45 mm kalınlık, sabit alüminyum panelleri standart sürgülü ahşap kapılarla birleştirmeyi sağlar. Universal, temel olarak birden fazla farklı konfigürasyona izin verir: tek kayar kapıdan, iki veya üç sabit eleman veya panel ile birleştirilmiş kayar kapıya, ek sabit elemanlı veya sabit elemansız çift sürgülü kapıya kadar. Universal, Terno Scorrevoli serisinde mevcut olan iki braket serisiyle birleştirilebilir: Eclettica ve Evolution. Yanal otomatik klips braketi Eclettica ile birlikte yeni çerçeve duvara, doğrudan tavana veya karşı tavana sabitlenebilir. Bunun yerine, Universal çerçeveyi görünmez Evolution braket ile birleştirerek, duvardan tavana sabitleme, üst boşluğu %100 kapatma ve kaydırma elemanlarını tamamen gizli tutma gibi olası tüm montaj seçeneklerini gerçekleştirmek mümkündür.

Azaltılmış dikey ve yatay boşluk:
Yatay traversin içine, dış kapağa doğru üst tarafta olduğu gibi altta da boşluğun doldurulmasını sağlayan toz kapağı fırçaları yerleştirilir. Buna göre, yatay veya dikey kapı boşluğu, standart bir açılır kapı ile aynı olacak şekilde son derece azaltılacaktır.

Yekpare ve lamine cama özel:
Yenilikçi ekstrüde profiller sayesinde Universal, son derece dayanıklıdır. Ayrıca, camın optimum şekilde kavranmasını sağlayan yenilikçi bir bi-ekstrüde conta gerçekleştirilmiştir. Biextruded conta, 5 mm’den 6,5 mm kalınlığa kadar monolitik ve lamine camların kullanılmasına izin verecektir.

×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×