Menü Kapat
Terno Scorrevoli Kayar Kapı Donanımı - MICRO 50 FIX - Ürün Görseli

MICRO 50 FIX

Terno Scorrevoli Kayar kapı donanımı MICRO 50 FIX, boyutları küçültülmüş profillere entegre edilmiş gizli kaydırma elemanları.
Gizli kayar elemanlar, sabit cam duvar için, küçültülmüş boyutlarla (sadece 50 mm) alüminyum profillere entegre edilmiştir.

Ürün Özellikleri:

HER YERDE SADECE BİR SİSTEM: MICRO 50 FIX

Micro 50 Fix sistemi hem yekpare hem de lamine cam için uygundur, çünkü kullanılan kelepçe camın kırılmasına neden olabilecek herhangi bir gerilimi önleyecek şekilde özel bir boyutta üretilmiştir. Micro 50 Fix sistem rayı, kayar kapı ile sabit camı entegre edecek şekilde tasarlanmıştır.

Tasarım ve işlevsellik
Yenilikçi Micro 50 Fix sistemi, mevcut tasarım ve yük kapasitesi pazar gereksinimlerini karşılayabilir. Sistem, gerçekten de, tamamen dıştan ayarlanabilen kayar kelepçelerle donatılmıştır. Dengeli bir hareket sağlamak için gerekli olan bilyalı rulmanlarla donatılmış kayar mengeneler, dar kapaklarda bile dengeli hareket sağlayacak şekilde kapı kenarlarına yerleştirilmiştir.

Küçültülmüş boyutlarda yüksek performans
Yalnızca 50 mm’lik bir alanda (yük) Micro 50 Fix sistemi, 80 kg’lık bir ağırlığı destekleyebilen yatakları entegre eder. Hem hava yastıklı stoperler hem de standart stoperler ile sunulan sistem, cam üzerinde herhangi bir delme işlemi ihtiyacını ortadan kaldırır.

Terno Scorrevoli Kayar Kapı Donanımı - MICRO 50 FIX - Üst
×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×