Menü Kapat
SFS gizli menteşe W-Tec 3D LARGE - Ürün Görseli

SFS Gizli Menteşe W-TEC 3D LARGE

SFS gizli menteşe W-Tec 3DL, teknik performans, tasarım, direnç ve güvenliğin bir toplamıdır. Ayarlamalar kolay, birbirinden bağımsız ve mekaniktir.

Gömme kapılar için.

  • BAKIM GEREKTİRMEZ
  • SAĞ ve SOL OLARAK KULLANIM OLANAĞI
  • SİMETRİK MENTEŞE (FREZE ÖLÇÜLERİ EŞİTTİR)
SFS gizli menteşe W-TEC 3D LARGE - Teknik çizim ve ölçüler

Ürün Özellikleri:

GENİŞ KAPILAR İÇİN MENTEŞE: SFS GİZLİ MENTEŞE W-TEC LARGE!

Bu tür bir uygulama için, tasarımcılar tarafından da imrenilen sonuç, mutlak mükemmellik seviyesidir. SFS gizli menteşe W-Tec 3DL (LARGE), teknik performans, tasarım, direnç ve güvenliğin bir toplamıdır. Ayarlamalar kolay, birbirinden bağımsız ve mekaniktir.

Yüksek teknik performans, tasarım, güç ve güvenliğin toplamı. Tasarımcılar sürekli olarak son derece ağır kapılardan daha yüksek performans talep ediyorlar. İç mekanizması ve olağanüstü güçlü kollarının özel şekli sayesinde W-Tec 3DL tamamen kararlı ve güvenlidir. Ayarlamalar kolaydır ve hepsi birbirinden bağımsızdır.

8 mm’ye kadar kaplamalı kapı ve çerçevelerde veya kapının bir kapak profilinden kaçınması gerektiğinde uygulanabilir. Bu menteşe ahşap, çelik ve kapak çerçeveleri için uygundur. 200 kg’a kadar yük kapasitesi. 2 menteşeli ve talep üzerine çok çeşitli renklerde mevcuttur.

W-Tec 3D+ menteşelerin yüksekliği yanlamasına ve derinliğine ayarlanabilir ve farklı kapasite gereksinimlerini karşılamak için, üç farklı varyantta mevcuttur. W-Tec 3D+, ahşap profillerin yanı sıra aksesuarlar sayesinde kaplamalı ve çelik çerçeveler üzerine de rahatlıkla uygulanabilmektedir. W-Tec 3D + menteşeler, menteşe üzerinde gerçekleştirilen sıkı proses kontrolleri ve testleri sayesinde bir kalite garantisi olan bir SFS ürünleridir.

W-TEC 3D+ Gizli Menteşeler Serisi

Sanal Deneyim

Renkler

Menteşe Ayarlama Talimatları

×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×