Menü Kapat
Terno Scorrevoli Kayar Kapı Donanımı - DIVA FLUID FRAME - Ürün Görseli

DIVA FLUID FRAME

Terno Scorrevoli kayar kapı donanımı DIVA FLUID FRAME, açıkta kalan alüminyum raylar ve Universal Frame ile birleştirilmiş Fluid, yeni nesil yavaş kapama teknolojisi ile şekillendirilmiş, tasarım kapılar için özel tasarlanmış, yeni patentli sürme sistemidir.

Diva Fluid Frame, optimize edilmiş kayar arabalar sayesinde minimal bir tarza sahiptir, bu arada patentli Fluid damperler, kapının orijinal tasarımını öne çıkarmak için tamamen rayların içine gizlenmiştir.

Açıkta kalan alüminyum kayar raylar, en son mimari ve estetik trendlere göre çeşitli modern kaplama çözümlerinde mevcuttur.

Terno Scorrevoli Kayar Kapı Donanımı - DIVA FLUID FRAME - Teknik Çizim ve Ölçüler

Ürün Özellikleri:

MİNİMAL VE DOĞRUSAL TASARIM

Çok yönlülük ve en yüksek direnç
Küçültülmüş boyutlara sahip dikey dikme, ekstrüde profillerin görünürlüğünü azaltacaktır. Çizgiler daha sonra doğrusal ve temiz olacaktır.

Ek delme veya frezeleme işlemi gerekmez
Boru şeklindeki ekstrüzyon profiller, metal bağlantılar, maksimum kavrama, yük taşıyan konektörler, çift ekstrüde contalar: tüm bileşenler, camın basıncını yarıya indirerek dikey dikmeler ve yatay traversler tarafından sürdürülecek cam ağırlığına katkıda bulunur.

Yeni Üniversal çerçevenin ekstrüde profilleri, maksimum direnç sağlamak için boru şeklindedir ve herhangi bir ek delme işlemi gerektirmeden metal bağlantı konektörleri ile birleştirilir: bu, profil çubuklarının, ek delme veya frezeleme işlemi olmaksızın, her zaman en iyi tutuşu sağlayan favori boyuta kesilmesine olanak tanır.

Terno Scorrevoli Kayar Kapı Donanımı - DIVA FLUID FRAME - Üst
×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×