Menü Kapat
Terno Scorrevoli Kayar Kapı Donanımları - MAGIC 2 FRAME - Uygulama

MAGIC2 FRAME

Magic2 Frame kayar kapı donanımı, Magic2’nin yenilikçi özelliklerini, temiz çizgilerini, azaltılmış yük ve maksimum direnç sağlayan yeni Universal çerçeve ile, çok yönlülüğü ve temiz tasarımı birleştirir.

5 ve 8,5 mm kalınlıktaki camlar için tasarlanan Magic2 Frame kayar kapı donanımı, bu nedenle işlevsellik ve tasarımın mükemmel buluşma noktasıdır.

Terno Scorrevoli Kayar Kapı Donanımları - MAGIC 2 FRAME - Teknik Çizim

Ürün Özellikleri:

YÜZEY RENK SEÇENEKLERİ

MAGIC2 FRAME SEÇMEK İÇİN SEBEPLERİNİZ!

Minimal ve doğrusal tasarım
Küçültülmüş boyutlara sahip dikey dikme, ekstrüde profillerin görünürlüğünü azaltacaktır. Çizgiler daha sonra doğrusal ve temiz olacaktır. Kapının üst kısmındaki boşluk, alt kısımda olduğu gibi, standart kanatlı kapılardaki gibi azaltılır ve ilave bir delme veya freze işlemine ihtiyaç duyulmaz. Kayar ray dış kapağı, kapıyla birlikte kesintisiz bir yüzey oluşturacaktır: Magic2 Frame’e minimal ama hoş bir tasarım kazandırmak için her şey katkıda bulunur. Profiller ve aksesuarlar, en son tasarım trendlerine göre daha açıktan daha koyu renklere kadar farklı kaplamalarda mevcuttur.

Çok yönlülük ve direnç
Boru şeklindeki ekstrüzyon profiller, metal bağlantılar, maksimum tutuş, yük taşıyan konektörler, çift ekstrüde contalar: cam ağırlığı, basıncını yarıya indiren dikey dikmeler ve yatay çapraz hatlar tarafından korunur. Ekstrüde profiller, herhangi bir ek delme işlemi gerektirmeden metal bağlantı konektörleri ile birleştirilir: Bu, profil çubuklarının herhangi bir ek delme veya frezeleme işlemi olmadan favori boyuta kesilmesine olanak tanır ve her zaman en iyi tutuşu sağlar.

Terno Scorrevoli Kayar Kapı Donanımları - MAGIC 2 FRAME - Üst
Terno Scorrevoli Kayar Kapı Donanımları - MAGIC 2 FRAME - ALT

Azaltılmış dikey ve yatay boşluk
Yatay traversin içine, dış kapağa doğru üst tarafta olduğu gibi altta da boşluğun doldurulmasını sağlayan toz kapağı fırçaları yerleştirilir. Buna göre yatay veya dikey kapı aralığı son derece azalacaktır.

Yekpare ve lamine cama özel
Yenilikçi ekstrüde profiller sayesinde Üniversal çerçeve son derece dayanıklıdır. Ayrıca, camın optimum şekilde kavranmasını sağlayan yenilikçi bir bi-ekstrüde conta gerçekleştirilmiştir. Bi-ekstrüde conta, 5 mm’den 8,5 mm kalınlığa kadar monolitik ve lamine camların kullanılmasına izin verecektir.

×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×