Menü Kapat

LORIENT GENİŞ AÇILI GÖRÜNTÜLEYİCİ

Lorient geniş açılı görüntüleyici, izleyenleri görmesini ve tanımlamasını sağlayan tek yönlü bir görüntüleyicidir. İzleyici, entegre bir şişen astar ile sağlanır. Testler, izleyicinin yangın güvenliğinden ödün vermeden 30 dakika yangına dayanıklı kapılara takılabileceğini kanıtlıyor.

ÖZELLİKLER

LORIENT GENİŞ AÇILI GÖRÜNTÜLEYİCİ

Tam boyutlu kapı tertibatlarına takıldığında + BS 476-22:1987 uyarınca test edildiğinde 30 dakikaya kadar yangına dayanıklılık sağlayabilir. 160° geniş görüş açısına sahip, gerçek geniş açılı görüntüleyici. Kapıyı açmadan arayanların görülmesini ve tanımlanmasını sağlar. Arayanın görüntüsünü, uygun bir mesafeden kolayca görüntülenebilen kazınmış cam ekrana yansıtır. Gözün, keskin nesnelerin penetrasyon riski oluşturacak kadar izleyiciye yakın olması gerekli değildir.

Bina sakinlerinin arayanları görmesine ve tanımlamasına olanak tanıyan tek yönlü bir görüntüleyici. Görüntüleyici entegre bir şişen astarla birlikte verilir. Testler, izleyicinin 30 dakika yangına dayanıklı kapılara gerek kalmadan takılabileceğini kanıtlıyor.
yangın güvenliğini tehlikeye atıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×