Menü Kapat

SCUDO DCK

PIN kodu ile korunan çoğaltılmış kontrollü anahtarlı yüksek güvenlikli silindir barel. Silindir üzerinde dış müdahalelere karşı yüksek pasif direniş-sağlar, aşağıdaki teknik özellikleri sayesinde: – cep elemanları ile her tarafındaki kilit silindirleri çalıştırmak için 15 sertleştirilmiş paslanmaz çelik radyal asimetrik iğne ve sabit pim – 3 sertleştirilmiş çelik anti-matkap iğne – 5 yüksek direnç nikel gümüş düz düzeltilebilir anahtarları AGB-patentli ergonomik tutuş – Özel Çelik Anti-hırsız Ekle – Anti-çekme koruyuculu çelik mil yatağı. Çift fonksiyonlu sürümü mevcut (2 anahtar aynı anda takılı) – farklı renklerde ekler ile özelleştirilebilir anahtarları ayrı ayrı sipariş edilmesi gerekmektedir.

Ürün Özellikleri:

YÜZEY RENK SEÇENEKLERİ

SERTİFİKALAR

GOST-R

ICIM EN1303

FIRE DOOR EN1634

AŞIRI HASSASİYET

Silindirin her bileşeni, yüksek kaliteli bir sonuç için ayrıntılı bir şekilde işlenir.

OTOMATİK MONTAJ

AGB Özel silindir Fabrikası, otomasyona sürekli yatırım ve kalifiye uzman personeli sayesinde, silindir barellerin dünya çapında hızlı bir şekilde dağıtımını garanti eder. Teknolojik araştırma ve her üretim adımının doğrudan kontrolü, silindir barelleirmizi müşterilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirmemizi sağlar.

OTOMATİK TESTLER

Her silindir barel, üretimin her aşamasında sıkı testlerden ve kontrollerden geçmelidir. Otomatik kontroller o kadar hassastır ki, anahtarı çevirerek elin hareketini simüle edebilirler.

GÜVENLİK

Scudo DCK, evinizi korumak için yüksek güvenlik özelliklerini garanti etmek için en iyi teknoloji ile sağlanmıştır.

AVRUPA PROFİL STANDARTLARINDA SİLİNDİR BAREL

Scudo DCK, UNI 9570 normuna uygun olarak yönetmeliklere uygun olarak üretilen ve en 1303 normuna uygun olarak test edilen bir güvenlik silindiridir. Yüksek düzeyde pasif ve aktif güvenlik sunar. Daha iyi burulma direnci için pirinç ve gümüşten yapılmış düz yönsüz anahtarlar içerir.

İSTEĞE ÖZEL UYARLAMA

Scudo DCK, tüm kapılar için ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilebilir!

×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×