Menü Kapat

FITOUT MİMARİ DONANIMLAR

Projelerinize değer katacak, en yüksek kalitede üretilen,
dünyaca ünlü markaların ürünleri ile, sizlerin yanınızdayız.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Fitout Mimari Donanımlar, AGB, SFS, COLOMBO DESIGN, LORIENT, SCHLEGEL, OZONE, ASSA ABLOY, VERUM ITALY ve TERNO SCORREVOLI markalarının Türkiye distribütörüdür.

Gizli menteşelerden, kapı kilitlerine, kayar kapı donanımlarından, kapı menteşelerine kadar geniş ürün gruplarımız ve çeşitlerimiz ile birlikte, en yüksek standartlarda üretilen ve tasarımlarıyla birçok ödül kazanmış ürünlerimizi, projelerinizde konumlandırabilirsiniz.

AGB - Alban Giacomo Spa

AGB

AGB - Alban Giacomo Spa, kapılar, pencereler ve panjurlar için donanım sistemlerinde uzmanlaşmış bir İtalyan şirketidir.

TERNO SCORREVOLI

TERNO SCORREVOLI

70 yıldan fazla, mobilya ve kapılar için kayar kapı donanımları tasarlayan ve üretimini yapan İtalyan aile şirketidir

SFS GROUP

SFS

SFS Group AG, hassas bileşenler ve düzenekler, mekanik bağlantı sistemleri, alet ve lojistik sistemleri ile ilgilenmektedir.

COLOMBO DESIGN

COLOMBO DESIGN

Colombo Design, 1990 yılında Kuzey İtalya'da Terno d'Isola'da kurulmuş yeni, tasarım odaklı bir aile şirketidir.

LORIENT

40 yılı aşkın bir süredir yüksek performanslı sızdırmazlık sistemleri tasarlayan ver üretimini yapan İngiliz şirketidir.

VERUM ITALY

VERUM ITALY

Verum İtalya, benzersiz ürünler yaratmak için inovasyon ve araştırmanın buluştuğu bir fikir hızlandırıcı şirkettir.

OZONE

OZONE

Ozone, geniş bir standart ve özelleştirilmiş ürün yelpazesi aracılığıyla Mimari Donanım Çözümleri sunan genç ve dinamik bir şirkettir.

ASSA ABLOY

ASSA ABLOY

1881'de kilit yapmaya başlayan August Stenman, oğulları ile birlikte ödüllü ürünleri etrafında dünyaca ünlü bir marka yarattılar.

TYMAN INTERNATIONAL

SCHLEGEL

Her tür kapı için, en yüksek standardı yakalayabilmek için, sürekli olarak ürünleri geliştirmeye ve yeni bileşikleri test etmeye devam eder.

GRIFFWERK Logo

GRIFFWERK

Olağanüstü tasarım ve kapı çevresinde daha fazla rahatlık. Bunu başarmak için, her türlü iç tasarım stiline uyacak yüksek kaliteli kapı kolları ve cam kapı sistemleri geliştirmektedir.

×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×