Menü Kapat
AGB Çoklu Boy Kilit - Unitop - Ürün Görseli

AGB ÇOKLU BOY KİLİT UNITOP

Çoklu Boy Kilit Unitop, balkonlara veya bahçelere açılan Fransız kapılar için ideal olan çok noktalı bir kilittir. Unitop kilidi, kereste, PVC, alüminyum/ahşap veya kompozit malzemeden yapılmış tek veya çift kanatlı, herhangi bir boyuttaki menteşeli kapılara monte edilebilir. Ön taraftaki farklı noktalarda bulunan kilitleme kamları, kolu kaldırarak kapalı konuma taşınır ve daha sonra anahtarla kilitlenebilir.

Ürün Özellikleri:

PATENTLİ KİLİT POSEIDON

Merkezi cıvata ve iki karşıt kanca ile patentli kilitleme noktası. Alt ve üst kancalar zıt yönlerde kapanır ve çerçeveden geri tepmeyi kaldırarak veya çıkararak kapının açılmasını önler. Bu Unitop çoklu boy kilit, kancalar ve cıvatalar, balkon kapısının maksimum mukavemetini ve güvenliğini garanti etmek için sağlam çelik bıçaklardan yapılmıştır.

AGB Çoklu Boy Kilit UNITOP - Patentli kilit sistemi POSEIDON
AGB Çoklu Boy Kilit UNITOP - Silindir kam ve terminalli sürüm

SİLİNDİR KAMLARI VE TERMİNALLERİ İLE SÜRÜM

Ayarlanabilir silindir kamları, değişken sayı ve dağılımda, kilit uzunluğu ve modeli ile ilgili olarak optimize edilmiştir. Döner pirinç ceket, forvet içine yerleştirmeyi kolaylaştırır. Kilitleme noktalarını arttırmak için dikey yuvarlak bağlantı mümkündür. cıvatalar ve terminaller.

×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×