Menü Kapat
Colombo Design RobocinqueS İç Kapı Kolu

ROBOCINQUES

RobocinqueS, Cromall® bir DK pencere koludur ve şu kaplamalarda mevcuttur:

Krom, Mat krom, Mat grafit, Mat siyah, Mat beyaz.

  • İÇ KAPI KOLU
  • PATENTLİ CROMALL® MATERYALİ (ZAMAT)
  • 10 YIL GARANTİLİ
Colombo Design RobocinqueS İç Kapı Kolu S-ID71-R

Ürün Özellikleri:

YÜZEY RENK SEÇENEKLERİ

ROBOCINQUES İÇ KAPI KOLU

Colombo Design, yuvarlak ve kare rozetli (RobocinqueS) iki versiyonda merakla beklenen Robocinque’in eklenmesiyle “Robotech®” kulp yelpazesini genişletiyor. Önden dikdörtgen görünüyor ama arka tarafını tasarlayan abartılı çizgi sayesinde şaşırtıcı derecede ergonomik.  “Robotech®”, tasarımı yüksek teknoloji üretimi ile uygun fiyata mükemmel bir fiyata birleştirdiği için sizin için en iyi seçimdir!

Colombo Design RobocinqueS İç Kapı Kolu - Yakın Görünüm
COLOMBO DESIGN - 10 YIL GARANTİ

UZUN SÜRELİ GARANTİ

Colombo kulplar, gelişmiş tesis üretimi ile yüksek kaliteli malzemelerle üretilmektedir. Rafine yüzeylere sahip sağlam pirinç bu kulpları karakterize eder. Ayrıca, Colombo şirketi tüm kulplarda 10 yıl garanti verirken, Zirkonyum kaplama için garanti 30 yıldır. Colombo Design’ın ürünlerini tüm dünyaya ihraç ettiğini hatırlamakta fayda var.

DK ZERO

DK Zero, Colombo Design tarafından tasarlanan ve DK rozetinin büyüklüğünü en aza indirmeye olanak tanıyan, neredeyse “sıfır etki” ye sahip DK hareketli (Dreh-kipp) yenilikçi pencere sistemidir.

DK Zero’nun kurulumu kolaydır, mikro havalandırma ile donatılmış pencerelerde kullanıma uygundur ve Colombo Design pencere kolları koleksiyonunun birçok modeline ve kaplamasına uyarlanabilir.

Colombo Design RobocinqueS İç Kapı Kolu S-ID71-R

BU KATEGORİDEKİ TÜM ÜRÜNLERİMİZ

×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×