Menü Kapat
AGB Çoklu Boy Kilit Sicurtop - ürün Görseli

AGB ÇOKLU BOY KİLİT SICURTOP

AGB çoklu boy kilit Sicurtop, alanlarınıza eşi benzeri olmayan bir güvenlik seviyesi sağlayan premium bir güvenlik kilididir. Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış olup evler, ofisler ve endüstriyel alanlarda maksimum güvenliği garanti eder. Özel ve patentli bir mekanizma ile tasarlanmış olup müdahale ve izinsiz giriş denemelerine karşı son derece dirençlidir. Şık ve sofistike tasarımı sayesinde AGB Sicurtop, herhangi bir kapı veya pencere ile mükemmel uyum sağlayarak alanınıza modern bir görünüm kazandırır. 
 
Güvenlik sisteminizi AGB Sicurtop ile güncelleyin ve endişesiz bir yaşam deneyimi yaşayın! Sicurtop, giriş ve bahçe kapıları için ideal kilitleme sistemidir. Ahşap, PVC veya alüminyum ahşap kanatlara monte edilebilir. Barelden kilitlemeli çoklu boy kilit.

Ürün Özellikleri:

DİŞLİ SÜRÜCÜ SİSTEMİ

Anahtar, tüm kilitleme mekanizmalarını bir dişli tahrik vasıtasıyla çalıştırır, contaları sıkıştırmak için gereken çabayı büyük ölçüde azaltır ve hafif çarpık kanatları telafi eder.
AGB Çoklu Boy Kilit Sicurtop - Dişliler
AGB Çoklu Boy Kilit Sicurtop - Patentli kilitleme sistemi

KİLİTLEME NOKTALARI

Ön tarafa uygun şekilde dağıtılan kilitleme noktaları, kırılma girişimlerine karşı mükemmel bir direnç sağlar.

PATENTLİ KİLİT POSEIDON

Poseidon’un patentli kilidi, alt ve üst kancaların zıt yönlerde kapandığı ve kapı kasasını oluşturan katın kaldırılması veya çıkarılması yoluyla kapının açılmasını önlediği yerdir. Kilitleme noktalarını arttırmak için yuvarlatılmış cıvataları ve kilitleme noktalarını diğer kilitleme cihazlarıyla birleştirmek mümkündür.

AGB Çoklu Boy Kilit Sicurtop - Patentli kilitleme sistemi
AGB Çoklu Boy Kilit Sicurtop - Ayarlanabilir, makaralı kamlı model

AYARLANABİLİR SİLİNDİR KAMLARI İLE SÜRÜM

Ayarlanabilir makaralı silindir miller, değişken sayı ve dağılımda, kilidin uzunluğuna ve modeline göre optimize edilmiştir. Yönsüz pirinç gövdesi, kilit millerinin karşılık içinde düzgün bir şekilde kaymasını sağlar.

HIRSIZLIĞA KARŞI TELESKOPİK SÜRGÜ MİLLER

Hırsızlığa karşı teleskopik sürgü miller, Özel Çelik karşılıklar ile birlikte, değişken sayı ve dağılımda, hırsızlık girişimlerine karşı direnci arttırır. Kilitleme noktalarını arttırmak için, yuvarlak cıvataları ve kilitleme noktalarını diğer kilitleme cihazlarıyla birleştirmek mümkündür

AGB Çoklu Boy Kilit Sicurtop - Hırsızlık önleyici sistem
AGB Çoklu Boy Kilit Sicurtop - Silindir milli ve cıvatalı versiyon

SİLİNDİR SÜRGÜ MİLLİ VE KİLİT DİLLİ VERSİYON

Silindir sürgü mil ve kilit dili optimum güvenlik seviyesi sunar. Kilitleme mili, kilit dili dışarı kaymadan önce çalışmasını tamamlar. Bu şekilde, direkler mükemmel bir şekilde hizalanır ve kilit dili dışarı doğru kaydığında herhangi bir sürtünmeyi önler. Kilitleme noktalarını arttırmak için yuvarlak cıvataları ve kilitleme noktalarını diğer kilitleme cihazlarıyla birleştirmek mümkündür.

×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×