Menü Kapat
Terno Scorrevoli Kayar Kapı Donanımı - MICRO 50 - Ürün Görseli

MICRO 50

Terno Scorrevoli Kayar kapı donanımı MICRO 50, Cam kapılar için gizli sürgü sistemi, küçültülmüş (sadece 50 mm) profillere entegre edilmiştir. Cam delme gerektirmez.

Ürün Özellikleri:

PAZARDA YENİLİKÇİ VE MÜKKEMMEL ÇÖZÜM: MICRO 50

Dar kapılar, küçük boyutlar, iyi taşıma kapasitesi

Tasarım ve işlevsellik
Yenilikçi Micro 50 sistemi, mevcut tasarım ve yük kapasitesi pazar gereksinimlerini karşılayabilir. Sistem, gerçekten de, tamamen dıştan ayarlanabilen kayar kelepçelerle donatılmıştır. Dengeli bir hareket sağlamak için gerekli olan bilyalı rulmanlarla donatılmış kayar mengeneler, dar kapaklarda bile dengeli hareket sağlayacak şekilde kapı kenarlarına yerleştirilmiştir.

Küçültülmüş boyutlarda yüksek performans
Yalnızca 50 mm’lik bir alanda (yük) Micro 50 sistemi, 80 kg’lık bir ağırlığı destekleyebilen yatakları entegre eder. Hem hava yastıklı stoperler hem de standart stoperler ile sunulan sistem, cam üzerinde herhangi bir delme işlemi ihtiyacını ortadan kaldırır.

Hepsi bir yerde
Micro 50 sistemi hem yekpare hem de lamine cam için uygundur, çünkü kullanılan kelepçe camın kırılmasına neden olabilecek herhangi bir gerilimi önleyecek şekilde özel bir boyutta üretilmiştir. Micro 50 sistem rayı, kayar kapı ile sabit camı entegre edecek şekilde tasarlanmıştır.

Terno Scorrevoli Kayar Kapı Donanımı - MICRO 50 - Üst
×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×