Menü Kapat
Terno Scorrevoli Kayar Kapı Donanımı - Ürün Görseli

EVOLUTION

Kayar kapı donanımı Evolution, yeni Akışkan amortisörlerle sunulan geleneksel standart braket konseptinden çıkmak için doğmuş, iç cam ve ahşap kapılar için devrim niteliğinde bir sürgü sistemidir. Evolution sisteminin zemin mesafesi sadece 6 mm’dir; gürültü seviyesini önemli ölçüde azaltan kauçuk bir sönümleme sistemi ile donatılmıştır.

Ekonomik toparlanmanın zor olduğu zamanlarda, genellikle basitlik ve maliyet etkinliği kavramlarına iyi uyan yeni çözümleri optimize etmeyi düşünürüz. Böylece, basit bir kavramdan olağanüstü bir şey ortaya çıkıyor. Son derece özgün, tüm kuralları yeniden yazabilen bir şey. İşlevsel ve estetik açıdan hoş olabilen ürünlerin geliştirilmesine giderek daha fazla ilgi duyan Terno Scorrevoli, klasik konsol sistemlerinden sıyrılan iç mekan ahşabı için kayar kapı donanımı olan Evolution’ı yarattı.

Ürün Özellikleri:

KLASİK SİSTEM GELİŞTİRİLDİ, GÖRÜNMEZ HALE GETİRİLDİ

Geleneksel kapı konsol sistemleriyle karşılaştırıldığında Evolution, kayar ünite konseptinde çeşitli şekillerde devrim yaratıyor.
Evolution gerçekten özel bir patent sistemidir: özellikleri onu her anlamda ilgi çekici kılar. Gelişmiş bir sürgülü kapı sistemi arayan herkes, bu gömme sürme sistemden heyecan duyacaktır.

Tamamen gizli gömme montaj
Bu sistemin en önemli özelliklerinden biri herhangi bir görsel etkinin olmamasıdır. Aslında sistem, gömme tavan rayı seçeneği de dahil olmak üzere tamamen gizlenecek şekilde tasarlanmıştır.

Azaltılmış üst/alt boşluk
Kendine özgü yapısı, sabitleme ve ayar sistemlerinin yandan konumlandırılmasına olanak tanır; bu sayede sadece 2 mm üst boşluk kalıyor. Kılavuz ile kapı arasında ve zemin ile kapı arasında 6 mm boşluk bırakın.

Sıçrama önleme sistemi ile gürültüsüz
Braket, hava amortisörleri ile birlikte kapının dengeli ve yumuşak bir şekilde durmasını sağlayan yenilikçi bir sekme önleme sistemine sahiptir.

Terno Scorrevoli Kayar Kapı Donanımı - Üst
×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×