Menü Kapat
TERNOSCORREVOLI Kayar Kapı Donanımları - MAGIC 2 VETRO - Ürün Görseli

MAGIC 2 VETRO

Magic2 Vetro, yavaş kapanan cam kapılar için duvarın dışında yenilikçi görünmez kayar kapı donanımlarıdır. Sistem, açıkta kalan saplamalar veya demetlerle sabitlenebilir ve 8 mm’den 12,7 mm kalınlığa kadar monolitik veya lamine camlara uygundur.

Tamamen İtalya’da üretilen ve  Terno Scorrevoli tarafından tasarlanan çok patentli bir sistemdir. Mimari minimalizmin büyüsünü ve pürüzsüzlüğünü birleştiren bir üründür. Bu versiyonda, akışkan amortisör çözümü ile yapılan son yükseltme, kendisini benzersiz bir ürün haline getiriyor.

TERNOSCORREVOLI Kayar Kapı Donanımları - MAGIC 2 VETRO - Teknik Çizim

Ürün Özellikleri:

ORİJİNAL GÖRÜNMEZ KAYA KAPI DONANIMI

50 mm’den fazla sönümleme hareketi
Magic2 sistemi, aynı kapı boyutlarını korurken, 50 mm’lik frenleme hareketine sahip yeni patentli amortisörleri entegre eder.

Ayarlanabilir konumlu amortisörler
Amortisörler duvar mesafe tekerleklerinden bağımsız olacak şekilde tasarlanmıştır. Kapı konumlandırma ayarına izin vermek için raya taşınmaya uygundurlar.

Duvar ara parçası tekerlekleri
Duvar yüzeyinin düz olmadığı durumlarda kapıyı duvar temasından korumak için kapı uçlarına tekerlekler yerleştirilmiştir.

Patentli ayar sistemi
Magic2 aşağıdaki kapı ayarlarını entegre eder:

  • Zeminden kapı yükseklik ayarı
  • Kapının duvardan mikrometik ayarı
  • Kapı paralelliğinin duvardan mikrometik olarak ayarlanması
  • Kapı duvar mesafesi ve paralellik ayarları, olası duvar düzensizliklerini telafi etmek içindir.

Kapıyı çıkarmadan tüm ayarlar sürgülü arabanın üstünde mevcuttur.

TERNOSCORREVOLI Kayar Kapı Donanımları - MAGIC 2 VETRO - Üst
TERNOSCORREVOLI Kayar Kapı Donanımları - MAGIC 2 VETRO - Alt

KAYAR KAPI DONANIMI: MAGIC 2 VETRO

Pratik anti-sıçrama sistemi
Magic2, iki güvenlik koluyla donatılmış, hiçbir alet gerektirmeden kolayca döndürülebilen iki adet dönme önleyici aktivasyon elemanı içerir. Açıkça görülebilen güvenlik kolları, zıplamayı önleme sistemi etkinleştirildiğinde çıkarılmalıdır.

Sessiz alt kılavuz
Kayma kalitesini daha da artırmak amacıyla, güçlendirilmiş Zamak alt kılavuz (güvenilir ve çok yönlü) sessiz bir plastik profil içinde kayar.

Daha iyi kayma için tasarlanmış patentli alt tekerlekler
Alt tekerlekler, daha büyük çaplı, daha büyük yataklı ve çelik millere sahip patentli bir süspansiyon yay sistemi ile donatılmıştır. Tekerlekleri güçlendirmek ve kayma kalitesini artırmak için kauçuk yüzey de büyütüldü. Kauçuk, zemin ve duvar gibi kayan yüzeylerde iz ve iz bırakmaz ve zamanla deforme olmaz.

×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×