Menü Kapat

SFS Pivot Menteşe CAB 022

SFS Pivot Menteşe CAB 022, yüksek kaliteli malzemelerden üretilen pivot menteşedir. Güvenilir dayanıklılık ve sorunsuz performans sunar. Eşsiz pivot tasarımı, 180 derece kapı açılmasına izin verir ve geleneksel menteşelere kıyasla daha fazla boşluk sunar. Bu, erişimin sınırlı olduğu alanlar için ideal bir seçimdir. Modüler tasarımı ve geçmeli montaj plakası sayesinde SFS Pivot Menteşe CAB 022′nin montajı da kolaydır.

Bu sadece kurulum sürecinde zamandan tasarruf sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kurulumdan sonra hızlı ve sorunsuz ayarlamalara da olanak tanır. Ek olarak, menteşe üç yönde ayarlanabilir, bu da mükemmel kapı hizalaması ve kapanmasını kolaylaştırır. Özetle, kapı uygulamaları için çok yönlü ve güvenilir bir seçimdir; dayanıklılık, sorunsuz performans ve kolay kurulum ve ayarlama sunar.

Yumuşak dalga şekline sahip zarif tasarım, montaj ve ayar kolaylığı ve 180° açılma imkanı ile birlikte, son derece yenilikçidir. Önceden monte edilmiş olan kapıya, basit bir alyan anahtarı ile ayarlamalar yapılabilir.

Ürün Özellikleri:

×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×