Menü Kapat
SFS Gizli Menteşe W-TEC 3D-60 - Ürün Görseli

SFS Gizli Menteşe W-TEC 3D+60

SFS Gizli menteşe W-TEC 3D+60, çeşitli kapı uygulamaları ile modern kapılarda kullanılmak üzere tasarlanmış yüksek kaliteli bir gizli menteşe sistemidir. Şık ve modern tasarımı, görünür bir donanım olmadan kusursuz ve temiz bir görünüm sunar. Bu menteşe, mükemmel bir uyum için kolay kurulum ve hassas ayarlamalar sağlayan bir 3D ayarlanabilir sistemine sahip ileri teknoloji ile üretilmiştir, bu da özel aletlere ihtiyaç duymadan kurulumu ve ayarlamayı kolaylaştırır.

2 menteşe ile 50kg ve 3 menteşe ile 60kg’a kadar taşıma kapasitesine sahip ve entegre sönümleme teknolojisi sayesinde sorunsuz ve sessiz çalışma sunar. Zorlu uygulamalar için tasarlanmış yüksek performanslı bir menteşe sistemi olup üç boyutlu uyarlanabilirlik özelliği bulunmaktadır. Böylelikle herhangi bir kurulumun hassas ihtiyaçlarına uyacak şekilde kolayca ayarlanabilir. Dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve korozyon önleyici bir kaplama ile kaplanmıştır, bu da uzun ömür ve zamanla performans sağlar.

Gömme kapılar için.

Ölçüler ve Detaylar:

Ürün Özellikleri:

W-Tec 3D+ menteşenin yüksekliği yanlamasına ve derinliğine ayarlanabilir ve farklı kapasite gereksinimlerini karşılamak için, üç farklı varyantta mevcuttur. W-Tec 3D+, ahşap profillerin yanı sıra aksesuarlar sayesinde kaplamalı ve çelik çerçeveler üzerine de rahatlıkla uygulanabilmektedir. W-Tec 3D + menteşe, menteşe üzerinde gerçekleştirilen sıkı proses kontrolleri ve testleri sayesinde bir kalite garantisi olan bir SFS ürünüdür.

W-TEC 3D+ Gizli Menteşeler Serisi

Sanal Deneyim

Renkler

Menteşe Ayarlama Talimatları

×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×