Menü Kapat
Colombo Design Roboquattros İç Kapı Kolu

ROBOQUATTROS

Bir iç kapı kolu kavramı, yalnızca kapıların açılıp kapanmasının çok ötesine uzanır. İç kapı kolu; yeni bir varlık düzlemine geçebilmek için gerekli bir araçtır.

  • İÇ KAPI KOLU
  • PATENTLİ CROMALL® MATERYALİ (ZAMAT)
  • 10 veya 30 YIL GARANTİLİ
Colombo Design Roboquattros İç Kapı Kolu - Yalın Görünüm

Ürün Özellikleri:

YÜZEY RENK SEÇENEKLERİ

ZARİF İÇ KAPI KOLU

Atmosfer o kadar özgün bir şekilde yakalanmış ki, insan ona neredeyse dokunabilir. Alman tasarımcı Alexander Hoffart’ın Colombo tasarımı için tasarladığı ‘Roboquattro’, özellikle düz hatlara sahip zarif, modern bir kulptur.

COLOMBO DESIGN - COMPLETE COLLECTION
Colombo Design Roboquattros İç Kapı Kolu - Tasarım

AÇIP KAPAMANIN ÇOK ÖTESİNDE

Colombo Design kapı kolları iki önemli noktayı bünyesinde barındırır: biri görsel, diğeri dokunsal. İkinci yorum birinciye emsal olunca, her şeyin gizli ruhu olan kendi varlığını serbest bırakarak var olmayı bırakır.

ERGONOMİK İÇ KAPI KOLU

Ergonomik parçanın hassas formu, hafif eğimli köşelere sahiptir ve pürüzsüz kapı çekmesine alışılmadık bir kalite sunar. 

Colombo Design Roboquattros İç Kapı Kolu - Kapı Üstündeki Görünümü - Ahşap
COLOMBO DESIGN

COLOMBO DESIGN

Colombo Design, 1991 yılından beri kapı ve pencere kolları alanında dünya çapında faaliyet gösteren bir şirkettir. Kulplar, müşterilerini daha iyi memnun etmek için yüksek kalitede ve çok çeşitli şekillerde, çeşitli malzemelerde ve farklı renklerdedir.
Colombo Design ile işbirliği yapan tasarımcılar, halen en klasikten en çağdaş tarzlara uzanan farklı kulp koleksiyonları yaratmakta, aynı zamanda tasarım kulp tarihini yazan modelleri yeniden yorumlamaktadır.

BU KATEGORİDEKİ TÜM ÜRÜNLERİMİZ

×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×