Menü Kapat
Ternosccorrevoli Kayar Kapı Donanımı - Magic 2

MAGIC 2

Kayar kapı donanımı Magic2, duvar yüzeyine monte edilen yenilikçi gizli sürgülü kapı sistemidir. Ahşap ve cam kapılar için yavaşlatıcı özelliği konforlu ve güvenli kullanım sağlar.

Magic2, tamamen İtalya’da Terno Scorrevoli tarafından tasarlanan ve üretilen çok patentli bir sistemdir. Mimari minimalizmin büyüsünü ve ağır test şartlarında test edilmiş bir sistemin pürüzsüzlüğünü birleştiren bir üründür. – Yeni Magic2 versiyonu yavaşlatıcı çözümü ile benzersiz ve eşsiz bir ürün haline gelmiştir.

Ürün Özellikleri:

Durdurma Sistemi:

ORİJİNAL GİZLİ MEKANİZMALI SİSTEM

50 mm’den fazla yavaşlama hareketi
Magic2 sistemi, ilk versiyounun kapı boyutlarını korurken, yeni patentli yavaşlatıcıları 50 mm fren hareketine sahiptir.

Pozisyonu ayarlanabilir amortisörler
Yavaşlatıcılar, duvar ara tekerleklerinden bağımsız olacakşekilde tasarlanmıştır. Ray içinde mekanizma takılı iken, kapı kanadının pozisyonu ayarlanabilir. 

Duvar-boşluğu tekerlekleri
Tekerlekler, duvar yüzeyi düz olmadığında, kapıyı duvar temasından korumak için kapı uçlarına yerleştirilir.

Patentli ayar sistemi
Magic2, aşağıdaki kapı ayar özelliklerine sahiptir:

  • Duvardan kapının mikrometik ayarı
  • Duvardan kapı paralelliğinin mikrometik ayarı
  • Kapının Duvar mesafesinin ve paralelliğinin ayarları

Bu ayarlar, duvarın olası düzensizliklerini telafi etmek içindir. Tüm Ayarlamalar, sürgülü arabanın üst kısmında, kapıyı yerinden çıkarmadan yapılabilir .

Pratik zıplma ve titreşim önleme sistemi
Magic2, herhangi bir alet gerektirmeden döndürülmesi kolay iki emniyet kolu ile donatılmış iki döner sarsıntı önleme aktivasyon elemanı içerir. Açıkça görülebilen güvenlik kolları, sarsıntı önleme sistemi etkinleştirildikten sonra çıkarılmalıdır.

Sessiz alt kılavuz
Kayma kalitesini daha da artırmak amacıyla, Zamak (güvenilir ve çok yönlü) takviyeli alt kılavuz sessiz bir plastik profil üzerinde kayar.

Daha iyi ve konforlu kayma hareketi için tasarlanmış patentli alt tekerlekler
Alt tekerlekler, daha büyük çaplı, daha büyük yatak ve çelik pivotlara sahip patentli bir süspansiyon yay sistemi ile donatılmıştır. Tekerlekleri güçlendirmek ve kayma kalitesini artırmak için kauçuk Yüzey de büyütülmüştür. Kauçuk, zeminler ve duvarlar gibi kayan yüzeylerde herhangi bir iz veya işaret bırakmaz ve zamanla deforme olmaz.

×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×