Menü Kapat
AGB manyetik kilit Revolution XT - Esneklik

AGB Manyetik Kilit REVOLUTION XT

AGB Manyetik Kilit Revolution XT, artık sadece bir kapı kilidi değil, kapının tasarımını tamamlayan ve değerini arttıran bir üründür.

İç kapılar için.

Ürün Özellikleri:

YÜZEY RENK SEÇENEKLERİ

İSTEĞE ÖZEL KİLİT AYNALI MANYETİK KİLİT

AGB Revolution XT, yüksek kaliteli ve dayanıklı bir kilit sistemidir. Bu kilit sistemi, müşterilerin tercih ettiği farklı renklerdeki kilit aynalarıyla özelleştirilebilir. 

Bu özellik, müşterilerin kendi zevklerine ve dekorasyonlarına uygun bir kilit sistemi seçmelerine olanak tanır. Renkli kilit aynalarının yanı sıra, AGB Revolution XT, güvenlik açısından da son derece güçlü ve sağlam bir tasarıma sahiptir.

Bu kilit sistemi, evler, iş yerleri, oteller, hastaneler ve benzeri alanlarda kullanılabilir ve yüksek güvenlik gerektiren ortamlarda tercih edilebilir. AGB Revolution XT, modern ve şık bir tasarıma sahiptir ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde farklı boyutlarda üretilmektedir.

AGB manyetik kilit Revolution XT - İsteğe bağlı kilit aynası
AGB manyetik kilit Revolution XT - Kapak Seçme Özgürlüğü

EŞSİZ ÖZELLEŞTİRME

İsteğe bağlı olarak çok çeşitli özelleştirilebilir renkler temin edilebilir. Paneldeki kilidi gizleyerek ön taraftaki ahşap dokusunu yeniden uygulamk da mümkündür. Kilit dili, kilit aynası ile birlikte çeşitli yüzey ve renl seçeneklerinde mevcuttur.

KULLANIMDA SADELİK

AGB Revolution XT, kullanımı son derece kolay ve anlaşılır bir manyetik kilit sistemidir. Tasarımı sadelik ve kullanıcı dostu bir yaklaşım benimsemiştir. Kilit aynasının pratik klips geçmeli montajı sayesinde, kapıya daha fazla zarafet veren kilidin montaj vidalarını gizlemek mümkündür.

AGB manyetik kilit Revolution XT - Esneklik

BU KATEGORİDEKİ TÜM ÜRÜNLERİMİZ

×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×