Menü Kapat

SFS Gizli Menteşe W-TEC 3D FIRE

SFS gizli menteşe W-TEC 3D FIRE, özellikle son derece ağır kapılar için kullanılan bu versiyonda, bir kişi tarafından monte edildikten sonra ayarlanabilme artısı,  bu menteşenin özellikle takdir edildiği bir husustur. Modern ve tasarım bağlamları için yangın kapıları talebi, pratik ihtiyaçları görsel olanlarla birleştirmeye kendini adamış tasarımcıların son beyan edilen ihtiyacıdır. 

  • BAKIM GEREKTİRMEZ
  • SAĞ ve SOL OLARAK KULLANIM OLANAĞI
  • SİMETRİK MENTEŞE (FREZE ÖLÇÜLERİ EŞİTTİR)

Ürün Özellikleri:

YANGINA DAYANIKLI SFS GİZLİ MENTEŞE W-TEC 3D FIRE

Tasarımcılar, hem pratik hem de görsel gereksinimleri birleştiren modern ve tasarımcı ortamları için yangın kapılarına ihtiyaç duyarlar. SFS gizli menteşe W-Tec 3D FIRE, zaman içinde yangın kapılarının ağır yüklerine dayanacak şekilde tasarlanmış W-Tec 3D serisindeki başka bir menteşedir.

Ayarlamaların hepsi birbirinden bağımsızdır, tam olarak W-Tec 3D + gibi. W-Tec 3D FIRE esas olarak kullanılır. Son derece ağır kapılar için ve bir kez ayarlanabilir ve sadece bir kişi tarafından takılır.

Bu menteşe EI 1e2 60 sertifikasına sahiptir.

W-Tec 3D+ menteşelerin yüksekliği yanlamasına ve derinliğine ayarlanabilir ve farklı kapasite gereksinimlerini karşılamak için, üç farklı varyantta mevcuttur. W-Tec 3D+, ahşap profillerin yanı sıra aksesuarlar sayesinde kaplamalı ve çelik çerçeveler üzerine de rahatlıkla uygulanabilmektedir. W-Tec 3D + menteşeler, menteşe üzerinde gerçekleştirilen sıkı proses kontrolleri ve testleri sayesinde bir kalite garantisi olan bir SFS ürünleridir.

W-TEC 3D+ Gizli Menteşeler Serisi

Sanal Deneyim

Renkler

Menteşe Ayarlama Talimatları

×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×