Menü Kapat
AGB Otel Kartlı Kilit Sistemi - Opera Bit - Ürün Görseli - b

AGB OPERA BIT

Manyetik hareket ile oteller için Elektronik Kilit. Yenilikçi Twin Lock sistemi ile Opera Bit, kapanışta olağanüstü bir sessizlik sağlar. Opera Bit iki versiyonda mevcuttur: Sprint ve Full. Sprint sürümü, küçük otelleri yönetmek için en basit sürümdür. FULL sürüm, kartların hızlı bir şekilde güncellenmesini, ortak alanların yönetimini ve otel personelinin farklı izinlerini sağlar.

Ürün Özellikleri:

YÜZEY RENK SEÇENEKLERİ

İKİZ KİLİT SİSTEMİ

Yenilikçi Twin Lock sistemi ile Opera Bit, kapanırken olağanüstü bir sessizlik sağlar: Opera Bit‘in otomatik kilit dili, kanat çerçeveye yaslandığında dışarı çıkar ve otomatik kilit dili etkinleştirildiğinde, hırsızlığa karşı maksimum güvenliği sağlar. Kilit ön aynası, kanadı açarak kaybolan manyetik hareketli kilit dili sayesinde benzersiz estetik ve konfor değerine sahiptir.
AGB Otel Kartlı Kilit Sistemi - Opera Bit - Çift Kilitleme Sistemi
AGB Otel Kartlı Kilit Sistemi - Opera Bit - Rahatsız Etmeyin Modu

RAHATSIZ ETMEYİN!

Özel yaşam tuşu ‘Rahatsız Etmeyin’ konukların sabah geç saatlere kadar uyumasını sağlar. Özel yaşam tuşu açık olduğunda, personel odaya giremez.

İKİ VERSİYON MEVCUT: SPRİNT VE FULL

Opera Bit, Sprint ve FULL sürümlerde mevcuttur: Sprint sürümü, küçük otellerin yönetimi için en basit sistemdir. Kilitler ve kartlar, sadece üç kart kullanarak sahibi tarafından yönetilir. FULL sürüm, kartların hızlı bir şekilde güncellenmesini, ortak alanların yönetimini ve otel personelinin farklı izinlerini sağlar.

AGB Otel Kartlı Kilit Sistemi - Opera Bit - İki sürüm: Sprint ve Full
AGB Otel Kartlı Kilit Sistemi - Opera Bit - Nebula

OPERA BİT NEBULA

Opera bit Nebula, gelecekteki teknolojiler için hazır olan erişim kontrolü için web uygulamasıdır.
İhtiyaçlarınıza göre tasarlanmış modern bir arayüze sahip olmanın sadeliğinden ve hızından vazgeçmeden, otelinizin her erişimini herhangi bir cihazdan (PC, Mac, Android veya iOS) güvenli bir şekilde yönetir.
Kartları gerçekleştirmek için gerekli süreyi azaltmak için basitleştirilmiş check-in ve AGB sunucularında sürekli otomatik yedekleme, sadece bir internet bağlantısı sayesinde otelinizi gerçek zamanlı olarak yönetme imkanı sunar.

ANTİ-PANİK KİLİDİ

Odanın içinden, kapının açılması için kolun indirildiği anda kilit ve yaylı kilit dili serbest kalır.

AGB Otel Kartlı Kilit Sistemi - Opera Bit - Anti Panik Butonu
AGB Otel Kartlı Kilit Sistemi - Opera Bit - Acil Durum Silindiri

ACİL DURUM SİLİNDİR BAREL

Mekanik silindir bareli kullanarak kapının kilidini açabilirsiniz: manuel şekilde kapının açılmasını garanti eder.

×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×