Menü Kapat
AGB Gizli Menteşe Eclipse 2.0 Teknik Resim

AGB GİZLİ MENTEŞE ECLIPSE 2.0

AGB gizli menteşe Eclipse 2.0, düz kasa uygulamalı kapılar için ayarlanabilir ve üç eksende geniş yön ayar imkanı sunar.

180°’ ye kadar akıcı ve hassas olan kanat hareketi sağlar ve sağ-sol ayrımı olmayan simetrik çalışan gizli menteşedir. Estetik zarafet için, yüzey kapakları ile ayar vidalarını gizler (Tüm ayar vidaları kapakların altına gizlenerek menteşelere daha fazla şıklık kazandırılmıştır).

Ürün Özellikleri:

Sertifikalar:

YÜZEY RENK SEÇENEKLERİ

AGB GİZLİ MENTEŞE: DIŞARIDAN GÖRÜNMEYEN, KAPI TASARIMINI İYİLEŞTİREN!

AGB’nin iç kapılar için tasarladığı Eclipse 2.0 gizli menteşe serisi, tasarım, teknolojik işlevsellikler ve montaj basitliğini birleştirir.

Ters çevrilebilir gizli menteşe; 40 (1 9/16″) ila 44 mm (1 3/4″) kalınlıktaki düz kapılar için 180°’ye kadar açılım ile üç eksende ayarlanabilir.

Kapasite: 2 menteşe ile 40 kg, 3 menteşe ile 60 kg.
Ön delikler gerçekleştirin. Kanat ve çerçeve üzerindeki frezeleri delme şemasında gösterildiği gibi ayarlayın. Menteşeyi kanat kısmı için 5×40 mm (3/16″x19/32″), çerçeve kısmı için 4×25 mm (5/32″x1″) vida ile sabitleyin.

AGB Gizli Menteşe Eclipse 2.0 Teknik Resim

SAĞ-SOL AYRIMINI ORTADAN KALDIRAN GİZLİ MENTEŞE

Eclipse 2.0, üç eksende geniş ayarlar sunar. Kanat hareketi 180°’ye kadar akıcı ve hassastır. Kapak, kanat açıkken de şıklık için ayar vidalarını gizler.

×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×