Menü Kapat

AGB GİZLİ MENTEŞE ECLIPSE 2.0

AGB gizli menteşe Eclipse 2.0, düz kasa uygulamalı kapılar için ayarlanabilir ve üç eksende geniş yön ayar imkanı sunar.

180°’ ye kadar akıcı ve hassas olan kanat hareketi sağlar ve sağ-sol ayrımı olmayan simetrik çalışan gizli menteşedir. Estetik zarafet için, yüzey kapakları ile ayar vidalarını gizler (Tüm ayar vidaları kapakların altına gizlenerek menteşelere daha fazla şıklık kazandırılmıştır).

Ürün Özellikleri:

Sertifikalar:

ÜRÜN RESİMLERİ

YÜZEY RENK SEÇENEKLERİ

ECLIPSE 2.0: DIŞARIDAN GÖRÜNMEYEN, KAPI TASARIMINI İYİLEŞTİREN!

AGB’nin iç kapılar için tasarladığı Eclipse 2.0 gizli menteşe serisi, tasarım, teknolojik işlevsellikler ve montaj basitliğini birleştirir.

Ters çevrilebilir gizli menteşe; 40 (1 9/16″) ila 44 mm (1 3/4″) kalınlıktaki düz kapılar için 180°’ye kadar açılım ile üç eksende ayarlanabilir.

Kapasite: 2 menteşe ile 40 kg, 3 menteşe ile 60 kg.
Ön delikler gerçekleştirin. Kanat ve çerçeve üzerindeki frezeleri delme şemasında gösterildiği gibi ayarlayın. Menteşeyi kanat kısmı için 5×40 mm (3/16″x19/32″), çerçeve kısmı için 4×25 mm (5/32″x1″) vida ile sabitleyin.

AGB Gizli Menteşe Eclipse 2.0 Teknik Resim
AGB Gizli Menteşe Eclipse 2.0 - Önden Görünüm

SAĞ-SOL AYRIMINI ORTADAN KALDIRAN GİZLİ MENTEŞE

Üç eksende geniş ayarlar sunar. Kanat hareketi 180°’ye kadar akıcı ve hassastır. Kapak, kanat açıkken de şıklık için ayar vidalarını gizler.

×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

×